Prostorový difuzér éterických olejů

Neohodnoceno

Difuzér představuje nejjednodušší a zároveň nejšetrnější způsob rozptylování éterických olejů do prostoru. Vonné molekuly se uvolňují mechanicky bez zahřívání, a tak si éterické oleje zachovávají všechny vlastnosti důležité pro jejich antimikrobiální a dezinfekční účinek v ovzduší. Svým bezpečným chodem vytváří příjemnou a zdravou atmosféru v každém prostředí.

1 577 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: T0320
Prostorový difuzér éterických olejů
Neohodnoceno
Prostorový difuzér éterických olejů
ZDARMAZDARMA
Až 10 % slevy
Až 10 % slevy
pro registrované zákazníky
Doprava zdarma
k objednávce za 1500 Kč
EKO balení
EKO balení
vašich zásilek
Více než 15 000
výdejních míst v ČR

Detailní popis produktu

Prostorový difuzér obsahuje dřevěný podstavec a skleněnou baňku na éterický olej. Součástí difuzéru je ovladač s regulátorem intenzity a časovým spínačem. Ten umožňuje naprogramovat 3 cykly difúze éterických olejů, každý dlouhý 15 minut s 30 minutovými přestávkami mezi cykly.

Komu udělá radost?

Je vhodný pro prostory od 40 do 100 m2, tedy větší místností v domácnosti či podnikání, které je potřeba rychle provonět.

Jak se používá

Jednu až dvě lžičky vybraného 100% přírodního éterického oleje nebo směsi éterických olejů nakapejte do skleněné baňky difuzéru a přístroj zapněte. Do difuzéru můžete rovněž použít čisté hydroláty (pravé květové vody). Do difuzéru nepatří rostlinné oleje.

Materiál

Dřevo, sklo

Návod k difuzéru naleznete zde

Video návod naleznete zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry
Technologie: Ultrasonický princip
Funkce: Regulátor intenzity, Časový spínač, 3 programy
Kategorie: Aroma difuzéry
Technologie: Ultrasonický princip
Funkce: Regulátor intenzity, Časový spínač, 3 programy

Videonávod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nobilis Tilia se zabývá výrobou aromaterapeutické kosmetiky, vzděláváním a osvětovou činností v oboru aromaterapie od roku 1994. Společnost odmítá z principu živočišné suroviny a pokusy na zvířatech a jedinou živočišnou surovinou ve výrobcích je cenný a účinný včelí vosk. Maximálně využívá suroviny z ekologického zemědělství (bio). Vyrábí bez syntetických a konzervačních látek, a kdykoliv je to možné, jsou produkty 100% přírodní. V případě nutnosti konzervace využívají vlastní, speciálně vyvinutý konzervační systém.