Moruše bílá BIO Vitalvibe 250 g

Neohodnoceno

V tradiční čínské medicíně se moruše bílá již po staletí používá v boji proti únavě a slabosti, ke zlepšení spánku a zklidnění mysli, prospívá ledvinám, pomáhá také při problémech s chudokrevností nebo při prevenci nádorových onemocnění. Dále jsou moruše využívány jako močopudný či mírně projímavý prostředek. Slouží také ke zmírnění horečky, uvolňování hlenů, snazšímu odkašlávání a léčbě vysokého tlaku.

200 Kč 80 Kč / 100 g
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
27.3.2023
Kód: 1366
Moruše bílá BIO Vitalvibe 250 g
Neohodnoceno
Až 10 % slevy
Až 10 % slevy
pro registrované zákazníky
Doprava zdarma
k objednávce za 1500 Kč
EKO balení
EKO balení
vašich zásilek
Více než 15 000
výdejních míst v ČR

Detailní popis produktu

Bílá moruše (Morus alba) je strom odolný vůči škůdcům a nemocem, který může dosahovat výšky až 20 metrů. Pochází z Číny původně jako potrava pro bource morušového,ale do Evropy se rozšířil již před staletími. Jeho plody jsou bílé, velmi sladké a citlivé na přepravu. Je tedy je velmi nepravděpodobné, že naleznete čerstvé bílé moruše v prodeji. Většina živin se získává sušením čerstvých moruší na slunci. Sušením se zvyšuje koncentrace cukru a ovoce se stává ještě sladším. Naše moruše je zpracována velmi šetrně a s největší péčí tak, aby si zachovala maximum živin. Dodáváme ji v raw kvalitě.

Chutná a zdravá svačina

  •   obsahuje vysoký podíl přírodních cukrů (glukóza a fruktóza): nízký glykemický index, zajišťují vyváženou hladinu cukru v krvi
  •   na ovoce má vysoký podíl bílkovin: přispívají k pocitu sytosti, pomoc při růstu, vývoji a posilování těla
  •   součástí je stravitelná vláknina: dlouhodobý pocit sytosti
  •   obsahuje široké spektrum vitamínů a minerálů
  •   vitamín C: antioxidant, napomáhá při rekonvalescenci, přispívá k absorpci železa z potravy, přispívá ke zdraví kardiovaskulárního systému a správné práci nervové soustavy

Doporučené použití

je výborná jako jídlo, jako přísada do ovocných salátů, smoothie, džemů, kompotů, čerstvého těsta, vloček, ořechů a s ostatními druhy sušeného ovoce

Složení a parametry

Složení: 100% bílá moruše bio

Nutriční hodnoty ve 100 g

Energetická hodnota

1360,8 kJ/325 kcal

 

Tuky

2,5 g

Sacharidy           

77,5 g

   z toho cukry

45 g

Vláknina      

12,5 g

Bílkoviny

10 g

Vitamin C

37,5 mg (47 %)*

Vápník

250 mg (31 %)*

Železo

13,5 mg (96 %)*

*referenční hodnota příjmu

Upozornění

Skladujte na chladném, temném a suchém místě. 

Příroda je proměnlivá
Někdy se stává, že velikost nebo chuť plodu je závislá na aktuálních podmínkách, které přináší příroda. Při zpracovávání volíme vždy co nejšetrnější cesty tak, aby se k vám dostal produkt v prvotřídní raw kvalitě. I přes naši nejlepší péči se ale vzhled plodů v jednotlivých šaržích může lišit. I přes to ale obsahují všechny živiny, které načerpaly v přírodě, a prospívají tak našemu tělu i mysli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné superpotraviny
Země původu: Turecko
Vegan: Ano
BIO kvalita: Ano
RAW: Ano
Forma: Sušené plody
Gluten-Free: Ano
Hmotnost: 250 g
Kategorie: Ovocné superpotraviny
Země původu: Turecko
Vegan: Ano
BIO kvalita: Ano
RAW: Ano
Forma: Sušené plody
Gluten-Free: Ano
Hmotnost: 250 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vitalvibe je ryze česká společnost vyrábějící 100% přírodní vysoce kvalitní BIO a RAW potraviny. Zaměření v oblasti superpotravin, RAW food a organické stravy přináší potraviny s nejlepšími výživovými hodnotami pro přirozený chod lidského těla. Zdroj životní energie vedoucí k očistě těla a k duševní rovnováze. 

Vitalvibe - to jsou čisté potraviny, bez přidaných cukrů, barviv, pesticidů, síry nebo ropných derivátů. Pod značkou Vitalvibe naleznete RAW & BIO produkty splňující ty nejnáročnější požadavky na kvalitu. Nesou maximum výživných látek, jsou zdrojem životadárné energie a vitality.