Zinková mast Medarek a 5 důvodů, proč jí milujete


Zinková mast | 12. července 2022

1. Není z ropy

Zinkové masti z lékárny mají základ z vazelíny, která se vyrábí z ropy. Ropu sice můžeme považovat za přírodninu, ale v přírodní kosmetice bychom ji najít neměli. Naše zinková mast má základ z bio natural bambuckého másla dováženého z Ghany. Samotné máslo je plné antioxidantů, významných a pro kůži užitečných kyselin, fenolů a vitamínů.

2. Obsahuje jojobový olej

Velký podíl naší zinkové masti tvoří za studena lisovaný jojobový olej z Arizony. Jde o výjimečný olej, který odpradávna užívají Apači pro hojení jizev a vyhlazení pleti. Obsahuje značné množství vitamínu E, který působí protizánětlivě, a je proto vhodný i při boji s akné a jinými kožními obtížemi.

3. Je certifikovaná pro děti od narození

Naše zinková mast je základem pro jemnou péči o dětský zadeček. Je vhodná pro každodenní časté mazání jako prevence proti opruzeninám a pomůže i s regenerací kůže. Nemusíme se bát namazat s ní miminko již v porodnici, protože je díky svému čistému přírodním složení vhodná i pro novorozence. Zinková mast je součástí naší řady dětské kosmetiky a dle ohlasů je pro mnohé z vás základem domácí kosmetické výbavy pro děti, což nás nesmírně těší!

4. Máme ji i s propolisem

Zkombinovali jsme úžasné účinky zinkové masti a propolisové tinktury do zinkové masti s propolisem. Je rovněž certifikovaná pro děti od narození a je určená pro mokvavé opruzeniny, akné či jiné těžší kožní obtíže. Tato mast je na českém trhu unikátní.

medarek-zinkova-mast-s-propolisem      medarek-zinkova-mast

Zinková mast Medarek s propolisem - 50 ml                    Zinková mast Medarek - 50 ml

5. Skutečně funguje!

Mimo výše uvedené pomáhá samozřejmě zinek se svými nespornými účinky. My jej používáme ve formě bez nanočástitc. Účinky masti denně ověřujeme my, naše děti, rodina i okolí. Taktéž naši zákazníci nám posílají zprávy o účincích masti, za které jsme velmi rádi!