Bambusové brčko

Neohodnoceno

Bambusové brčko, které je vhodné do větších drinků. Díky své šířce se brčko hodí do smoothies, exotických nápojů a domácích limonád. Povrch brčka je matný a jeho barva časem může ztmavnout, jak je u dřeva obvyklé.

75 Kč 75 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
27.3.2023
Kód: 15049
Bambusové brčko
Neohodnoceno
Bambusové brčko
Novinka
Až 10 % slevy
Až 10 % slevy
pro registrované zákazníky
Doprava zdarma
k objednávce za 1500 Kč
EKO balení
EKO balení
vašich zásilek
Více než 15 000
výdejních míst v ČR

Detailní popis produktu

Tyto bambusová brčka jsou 100% přírodní, ručně vyrobený produkt. Upozorňujeme zákazníky na možné odchylky v tloušťce, barvě a také životnosti jednotlivých brček, kterou z těchto důvodů nelze předem stanovit.

Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na planetě (kolem 90 cm za 24 hodin), je velmi odolný a má mnohostranné využití. Obsahuje složku „bamboo kun“, která má přirozené antibakteriální vlastnosti a chrání rostlinu před bakteriemi a plísněmi. Existuje mnoho odrůd této rostliny. Tyto brčka se vyrábějí z odrůdy Pseudosasa amabilis a tu naštěstí pandy moc nemusí. Takže se nemusíte bát, že by kvůli nám byly o hladu

Parametry

Brčko délka: 20 cm
Brčko tloušťka: 9-11 mm (vnější průměr) / 6 mm (vnitřní průměr)

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické nádobí
Materiál: Bambus
Délka: 20 cm
Tloušťka: 9 - 11 mm (vnější průměr), 6 mm (vnitřní průměr)
Množství: 1 ks
Kategorie: Ekologické nádobí
Materiál: Bambus
Délka: 20 cm
Tloušťka: 9 - 11 mm (vnější průměr), 6 mm (vnitřní průměr)
Množství: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nekáva spojuje moderní espresso podobu s tradiční obilnou chutí i požadavky na poctivě vypěstované kvalitní potraviny.

Ve formě cikorky a melty pili obilnou alternativu kávy již naše babičky a dědečkové. Nekáva je tmavý bezkofeinový nápoj z praženého ječmene s hořkou zemitější chutí s nádechem oříšků. Díky spolupráci s kvalitní pražírnou se Nekávě podařilo vyvinout unikátní technologii pražení a hrubost mletí, díky kterému vynikne ořechová chuť a Nekávu lze připravit na mnoho způsobů.

Na ekologii Nekávě velice záleží.  Mletá Nekáva je český vlastenec. Je vyrobena čistě z českého BIO ječmenePražena a mletá také v České republice. Vzdáváme tak hold českému ekologickému zemědělství. Garantují navíc 100 % kompostovatelnost obalu z přírodních polymerů včetně zipového uzávěru. Ve verzi „podů/polštářků“ zaručují přírodní kompostovatelný obal bez chemických pojiv, přičemž odpad z něho je přirozeně odbouratelný.