Bambusová lžička - čajová Naturalis 1 ks

Neohodnoceno

Malou bambusovou lžičku využijete zejména k nabírání zelených potravin či superpotravin, které jsou bohatým zdrojem chlorofylu. Bambusová lžička totiž neničí chlorofyl, proto je zachována 100% kvalita produktu. V žádném případě nenabírejte mladý ječmen či jiné produkty obsahující chlorofyl kovovou lžičkou. Kov totiž ničí chlorofyl, čímž znehodnocuje celý produkt. Kromě bambusové lžičky můžete použít např. porcelánovou, plastovou či dřevěnou. Délka bambusové lžičky je 9 cm. 

79 Kč 79 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
22.3.2023
Kód: 5088
Bambusová lžička - čajová Naturalis 1 ks
Neohodnoceno
Až 10 % slevy
Až 10 % slevy
pro registrované zákazníky
Doprava zdarma
k objednávce za 1500 Kč
EKO balení
EKO balení
vašich zásilek
Více než 15 000
výdejních míst v ČR

Detailní popis produktu

Bambusová čajová lžička je vhodná k nabírání zelených potravin, jako jsou mladý ječmen nebo další produkty s vysokým obsahem chlorofylu. Kov velmi rychle posiluje oxidaci, čímž ničí chlorofyl, a tím degraduje celý produkt. Proto používejte jen nekovové lžičky, např. bambusovou, keramickou nebo porcelánovou atp.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické nádobí
Materiál: Bambus
Délka: 9 cm
Množství: 1 ks
Kategorie: Ekologické nádobí
Materiál: Bambus
Délka: 9 cm
Množství: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naturalis certifikované superpotraviny pocházejí od předních světových pěstitelů a pomohou pozitivní proměně na těle i mysli. 

Superpotraviny Naturalis, zelené potraviny, ale i čaje a čokolády prokazují prvotřídní kvalitu jak mezinárodními certifikáty, tak spokojeností zákazníků. Jsou bezpečně baleny v opakovaně uzavíratelných sáčcích či plechových dózách. Vyzkoušet též můžete šetrnou, ručně vyráběnou BIO kosmetiku, která je vhodná i pro citlivé jedince.