Aroma difuzér Naturalis 1 ks

Neohodnoceno
Aroma difuzér je skvělým pomocníkem v aromaterapii, ale využití nachází i na klinikách, jež se specializují na léčení respiračních onemocnění, v domácnostech či kancelářích. Díky ultrasonické technologii se voda nezahřívá, a tak zůstává zachována kvalita éterických olejů. Provoňte svou domácnost oblíbeným esenciálním olejem, a vytvořte tak jedinečnou atmosféru plnou klidu a pohody. 
1 099 Kč 1 099 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
22.3.2023
Kód: 5086
Aroma difuzér Naturalis 1 ks
Neohodnoceno
Až 10 % slevy
Až 10 % slevy
pro registrované zákazníky
Doprava zdarma
k objednávce za 1500 Kč
EKO balení
EKO balení
vašich zásilek
Více než 15 000
výdejních míst v ČR

Detailní popis produktu

  • Zachovává kvalitu éterických olejů
  • Provoní, zvlhčuje a dezinfikuje ovzduší
  • Jednoduché ovládání, poutavý design

Historie aromaterapie

Různé formy aroma difuzérů se používaly už před stovkami až tisíci lety.

Zpočátku se vonné byliny nahřívaly v kotlíku nad ohněm.

Současnost aromaterapie

Dnes už jsou moderní aroma difuzéry řízeny elektronicky a jsou šetrné k éterickým olejům. Nejčastěji se aroma difuzéry používají ve třech rovinách.

  • První z nich je aromaterapie, při níž se odborně léčí dýchací, nervová, kožní či lehká psychická onemocnění. Specialista na přírodní medicínu / bylinné silice / aromaterapii před zahájením léčby podrobně prozkoumá zdravotní stav pacienta a připraví speciální směsi esenciálních olejů, které mají blahodárné účinky na konkrétní zdravotní problém. Výsledkem je utlumení či vymizení symptomů a často také eliminování příčiny zdravotní komplikace.
  • Druhým důvodem pro použití aroma difuzéru je navození poklidné atmosféry během cvičení jógy, pilates, strečinku atd. Příjemná vůně tělu napomáhá k celkovému uvolnění, čímž podtrhuje účinek relaxační fyzické aktivity.
  • A třetím nejčastějším důvodem používání aroma difuzérů je provonění a dezinfekce vzduchu v uzavřených místnostech. Nejčastěji se jedná o kanceláře a zasedací místnosti, komerční obchody či obývané místnosti v bytě či rodinném domě. Správně zvolený esenciální olej (též zvaný aroma olej, vonný olej, silice atp.) místnost příjemně provoní, díky čemuž uděláte dojem na své blízké či příchozí hosty.  

Jak se používá?

Použití aroma difuzéru je velmi snadné. Odkryjte horní víko, nalijte dovnitř libovolné množství vody (doporučujeme 100–⁠300 ml), poté do vody nakapejte cca 2–⁠3 kapky přírodního esenciálního oleje na 100 ml vody, zavřete horní víko a následně difuzér připojte pomocí kabelu (jenž je součástí balení) do zásuvky. Následně už jen stačí zmáčknout jedno tlačítko a difuzér funguje. 

Parametry

Aroma difuzér Naturalis je založen na speciálním ultrasonickém principu, který atomizuje vodu i přítomný esenciální olej. Díky tomu se voda nezahřívá a esenciální olej si ponechá stoprocentní kvalitu i nezměněnou vůni, čímž blahodárně působí na vaše zdraví (u svíčkových aroma lamp se olej často zahřátím znehodnotí). Éterický olej se spolu s vodou postupně uvolňuje do ovzduší, a to vrchní částí difuzéru. Po několika vteřinách od zapnutí se začne tvořit jemná, lehce chladná a krásně vonící „mlha“. Součástí pláště difuzéru je design „kapky“, jež je podsvícena decentním barevným světlem. Navolit si tak můžete červenou, žlutou, zelenou, modrou nebo fialovou barvu, ať už podle designu místnosti, aktuální situace (pro vyšší fyzickou zátěž je vhodná červená, pro relaxaci světle žlutá) či vaší momentální nálady.

Objem 400 ml
Technologie Ultrasonický princip
Napájení Adaptér do zásuvky. Výsledné napětí je 24 V
Rozměry 16,8 cm x 16 cm
Výkon 14 W
Možnost automatického vypnutí za 1 hodinu, 3 hodiny či 6 hodin
Materiál PP / ABS / PC
Design Dřevo / bambus
Automatické vypnutí v případě nedostatku vody v nádrži Ano
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry
Automatické vypnutí: Ano
Design: Bambus
Objem: 400 ml
Šířka: 16 cm
Technologie: Ultrasonický princip
Výkon: 14 W
Množství: 1 ks
Kategorie: Aroma difuzéry
Automatické vypnutí: Ano
Design: Bambus
Objem: 400 ml
Šířka: 16 cm
Technologie: Ultrasonický princip
Výkon: 14 W
Množství: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naturalis certifikované superpotraviny pocházejí od předních světových pěstitelů a pomohou pozitivní proměně na těle i mysli. 

Superpotraviny Naturalis, zelené potraviny, ale i čaje a čokolády prokazují prvotřídní kvalitu jak mezinárodními certifikáty, tak spokojeností zákazníků. Jsou bezpečně baleny v opakovaně uzavíratelných sáčcích či plechových dózách. Vyzkoušet též můžete šetrnou, ručně vyráběnou BIO kosmetiku, která je vhodná i pro citlivé jedince.